Teatr Studio Buffo zaprasza wszystkich miłośników teatru, na spektakl który każdy z nas może zobaczyć w zaciszu domowym., popijając ulubioną herbatę przy kominku. Brzmi fantastycznie, prawda?

W dobie ograniczeń, jakie zafundował nam wirus, kultura wychodzi nam naprzeciw i proponuje rozwiązanie, dzięki któremu nie będziemy musieli rezygnować z oglądania spektakli. Teatr Studio Buffo zaprasza 21.11.2020 roku o godzinie 19 na spektakl Wieczór Latynoski, który można zdobyć bezpiecznie w domu. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu.

Wieczór Latynoski to spektakl dla ludzi z temperamentem, lubiących gorące rytmy prosto z Argentyny, Meksyku i nie tylko.

Wystąpią tacy artyści jak: Janusz Józefowicz, Agata Nowakowska czy Natasza Urbańska, którzy zaprezentują takie piosenki jak: Copa La Vida, La Paloma, Maria Maria i wiele innych.

Cena biletu wynosi 36 zł.

Bilety na transmisję online dostępne są na stronie Teatru Buffo w zakładce “Repertuar” oraz w serwisie eBilet.

https://studiobuffo.com.pl/notes/view/204/Wieczor-latynoski-w-Buffo-z-transmisja-online

https://sklep.ebilet.pl/51509920738050732

Transmisję można oglądać na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie, a jeśli urządzenie, na którym odbieracie transmisję, straci połączenie z Internetem, po nawiązaniu ponownego połączenia z siecią, logujecie się z tym samym kodem.

Więcej informacji na stronie Teatru Buffo

https://studiobuffo.com.pl/notes/view/204/Wieczor-latynoski-w-Buffo-z-transmisja-online

Agata Sowa

fot. studiobuffo.com.p