Jeśli nie masz pomysłu na majówkę, to Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego ma dla was ofertę nie do odrzucenia. Otóż, biuro podróży Student Travel przygotował pięciodniową wycieczkę na Bałkany, a mianowicie do Macedonii i Budapesztu.

Nie ma co się dłużej zastanawiać nad tym, jak spędzić tegoroczną Majówkę. Jest bowiem oferta, która może zachęcić studentów UO do przeżycia jednego z najlepszych weekendów w swoim życiu. Na początek przejdziemy się urokliwymi uliczkami Budapesztu, a następnie zrelaksujemy się w gorących wodach Łaźni Széchenyi. Na szczęście na Budapeszcie się nie kończy i przejazd na południe do Macedonii będzie kolejnym punktem wycieczki. Zobaczyć będzie można również Perłę Macedonii, która jest wpisana na listę UNESCO. To tylko mała część tego, co będzie do zobaczenia w ramach pięciodniowej majówki.

Dzięki zaangażowaniu naszej uczelni, mamy specjalną ofertę dla studentów Uniwersytetu Opolskiego. Chodzi o zniżkę w wysokości 100 zł. Aby ją zyskać, należy przesłać zdjęcie lub skan ważnej legitymacji studenckiej na adres bok@student.travel.pl.

O współpracy i o tym, co oferuje wyjazd, opowiedział Michał Karbowiak – zastępca przewodniczącej Samorządu Studenckiego:

 

Jeśli marzy wam się Majówka na Bałkanach, to nie ma na co czekać. Pięciodniowy wypad na południe Europy to koszt zaledwie 599 zł w dniach 30.04 – 05.05.2018r. Więcej informacji co do kosztów, noclegu i planu wycieczki znajdziecie w tym linku. W razie dodatkowych pytań należy zadzwonić pod numer +48 691 432 164 lub napisać na adres e-mail: bpssuo@uni.opole.pl.

Nicol Rzotki
fot.: Podróżuj z SSUO. Pojedź z nami na Majówkę – Facebook