Kolejny tydzień – kolejne nowości na rynku muzycznym. Sprawdźmy czym tym razem uraczyli nas artyści.

 

 

Ta propozycja na pewno zainteresuje żeńską część słuchaczy. Adam Levine po raz kolejny czaruje głosem. Jak widać Maroon 5 nie daje o sobie zapomnieć.  Kawałek „Wait” ma bardzo duży potencjał, szybko wpada w ucho, dlatego zatrzymajcie się i poświęćcie mu chwile.

 

 

Trzy solowe płyty bez gości, pokrycie platyną oraz dwa razy podwójną platyną. Płyta, na której ,,Cesarz” doczeka się gości. Wyniki tego projektu już niedługo, a tymczasem, Piotrek robi smaka singlem, który utrzymuje się na pierwszym miejscu na karcie na czasie.

 

 

Friends” to najnowsza piosenka Marshmello nagrana we współpracy z Anne-Marie. Amerykański bit połączony z brytyjskim genialnym wokalem być może przebije nawet ostatnio nagrany kawałek DJ-a wraz z Seleną Gomez – “Wolves“. To kolejna współpraca muzyków, dzięki której powstała nuta w sam raz na świętowanie Anty-Walentynek.

 

 

To już kolejny singiel zespołu Rasmentalism z ich najnowszej płyty „Tango”. Tym razem towarzyszy im Vito z zespołu Bitamina, którego kojący głos nadaje piosence niesamowitego klimatu. „Tryb samolot” to 4 minuty podróży po najgłębszych zakamarkach naszego ciała, na które oddziałuje owa piosenka. Warto wspomnieć również, że zespół Bitamina zagra w naszym mieście już 16 marca w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.