W najbliższą sobotę w klubie K60 wystąpi zespół DOBS wraz z dwoma supportującymi go zespołami – Carnage Six oraz Stilema!

Głównym elementem wydarzenia będzie występ zespołu DOBS czyli Departament Of Blues & Soul. Opolski zespół powstały w 2016r. grający szeroko pojętą muzykę rockową. Jest to ich kolejny koncert w Opolu, bowiem ostatni raz miało to miejsce 26 września w barze Jesenicka Lahudka. Zespół wielokrotnie dostawał wyróżnienia na przeglądach i konkursach m. in.: Najlepszy zespół na III Festiwalu Muzyki Alternatywnej – Tarnogrania 2018 wyróżnienie w postaci bycia Finalistą V Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Rockowych w Bielawie 2017. Na dniach będzie się można spodziewać nowej płyty. Zespół obecnie gra w składzie:

Jakub Cajzner – wokal
Dawid Młotkowski – gitara
Aleksander Czekański – perkusja
Radek Kościelski – bas

Pierwszym zespołem, który pojawi się na scenie będzie Carnage Six. Jest to skład z województwa opolskiego. Grają mieszankę rocka, reggae i ska. Chłopaki nie zwalniają tempa i niedawno udało im się wydać swój trzeci maxi singiel, na którym są trzy utwory. Wszystkiego możemy posłuchać na ich kanale na Youtube.

Niespodzianką będzie występ grupy Stilema, która przyjedzie do nas prosto ze słonecznych Włoch. W ich repertuarze znajdziemy głównie utwory folkowe.

O szczegółach wydarzenia wypowiedział się członek zespołu DOBS – Aleksander Czekański:

 

Koncert zaczyna się o godzinie 20:00 w klubie K60 przy Armii Krajowej 42. Bilety będzie można nabyć przy wejściu za 10 zł.

Radek Kościelski
fot.: Facebook –  Koncert DOBS I Carnage Six i Stilema