W tym roku Andrzej Poniedzielski obchodzi 65 urodziny, więc z tej okazji Filharmonia Opolska proponuje wyjątkowy wieczór kabaretowy.

Poeta, tekściarz, satyryk, autor piosenek min. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Dawida Podsiadło, konferansjer, aktor, Mistrz Mowy Polskiej… Po prostu, Andrzej Poniedzielski. O tym, co nas czeka podczas tego jubileuszowego wieczoru, opowiedziała Beata Siwicka, Główny specjalista ds. Impresariatu.

 

Spotkanie z tym obdarzonym wieloma talentami, inteligencją i niepowtarzalnym dowcipem Artystą, będzie okazją do usłyszenia kilku jego piosenek, a także wielu fraz, które nie tylko bawią, ale i dostarczają tematów do refleksji.

Wszystkich zmęczonych aurą nadchodzącej zimy, zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. 27 października, punktualnie o 18:00, Andrzej Poniedzielski wystąpi w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. W programie inteligentna satyra, humor, piosenki min. w tematyce kobieta, mężczyzna, relacja między nimi oraz szczęście.

Bilety w cenie 50 zł.

Jakub Kalbron
Fot.: materiały prasowe Filharmonii Opolskiej