Do kogo trafią Laury Uniwersyteckie? Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i akademik “Kmicic” to inicjatywy UO w plebiscycie.

Gala Laurów Uniwersyteckich to forma nagrodzenia inicjatyw studenckich organizowana przez Forum Uniwersytetów Polskich. Podczas uroczystej gali w Studenckim Centrum Kultury zostaną rozdane wyróżnienia w sześciu kategoriach. Ma ona na celu wyłonienie liderów i inicjatyw studenckich, realizowanych na uczelniach zrzeszonych za pomocą autonomicznego porozumienia Forum Uniwersytetów Polskich. Więcej o organizacji mówi Angelika Banach z Samorządu Studenckiego UO: 

 

Wśród nominowanych do nagrody są również inicjatywy naszego uniwersytetu: Akademik “Kmicic” oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości. Głosy można było oddawać do dziś (19.01) do godziny 12:00

Ponadto, w dniach 19-21 stycznia potrwa zjazd FUniP, o którym więcej opowiedział Michał Karbowiak – zastępca przewodniczącego Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego.


Gala odbędzie się dziś o godz. 19:00 w Studenckim Centrum Kultury. Wydarzenie jest organizowane przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego.

Wojciech Żarczyński