Popcorn, cola i ulubiony film to najczęściej wybierany sposób na spędzenie czasu. W warunkach domowych stworzenie kinowego klimatu nie należy do najłatwiejszych. Opole jednak szykuje dla nas alternatywę!

Niejednemu z nas brakuje czasu przed pandemią, gdzie mogliśmy swobodnie, bez maseczek ochronnych i innych obostrzeń wyjść z domu. Kina, teatry, kluby czy restauracje są zamknięte do odwołania, więc pozostaje nam organizować sobie rozrywkę w zaciszu domowym, lecz kreatywne pomysły z czasem się kończą. Gdy do naszego życia zaczyna wkradać się nuda, zadajemy sobie pytanie: co teraz? Dlatego zorganizowano wydarzenie, które pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości i na moment zapomnieć o sytuacji panującej na świecie. Jeżeli brakuje Ci pomysłów na spędzenie wieczoru, to złap za kluczyki od samochodu, zapakuj ulubione przekąski i jedź do kina samochodowego. W bezpieczny i dozwolony sposób będziesz mógł obejrzeć film na wielkim ekranie. Możliwe, że kino to dostarczy nam lepszych wrażeń niż kino stacjonarne. Atmosfera będzie wyjątkowa.

Pokaz filmowy rozpocznie się 28 maja 2020 r. (czwartek) o godz. 21.00, ale już od 20.00 będzie można rezerwować miejsca. Warto przyjechać wcześniej by zająć te najlepsze! Seanse będą odbywać się od czwartku do niedzieli. Natomiast w weekendy odbywać będą się pokazy skierowane do rodzin, ponieważ zaplanowane są filmy o tematyce młodzieżowej i dziecięcej. Wstęp już od godziny 17.00, a rozpoczęcie seansu o 18.00. Program i informacje o lokalizacji zostaną opublikowane na oficjalnym profilu na Facebooku oraz wydarzeniu w przeciągu kilku dni. Link pod którym można śledzić wszystkie aktualności znajdziecie tutaj.

UWAGA! Organizatorzy przewidują konkurs. Do wygrania będzie 5 darmowych biletów i pudełko przekąsek. Może właśnie do Ciebie los się uśmiechnie. Aby wziąć udział w zabawie, należy udostępnić wydarzenie na swoim profilu na Facebooku.
Miłego seansu!

Gabriela Roterman                                                                                                                                                                                 Fot.: trtworld.com